Izba Cywilna - Kancelaria PZP
16084
page-template-default,page,page-id-16084,page-child,parent-pageid-15880,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Izba Cywilna

Kancelaria nasza specjalizuje się w wykonywaniu pełnej dokumentacji procesowej w tym pozwów i opinii sporządzanych przez biegłych i rzeczoznawców budowlanych  w sprawach o odszkodowanie związane z wadami w projektowaniu i realizacji robót budowlanych.

„Kancelaria Prawa Budowlanego i PZP” współpracuje z radcami prawnymi, inżynierami i rzeczoznawcami budowlanymi, posiadającymi stosowne uprawnienia oraz wpisy na listy rzeczoznawców. W praktycznie wszystkich dziedzinach budownictwa oraz wyceny nieruchomości.  Nasi eksperci sporządzają zarówno opinie techniczne jak i ekspertyzy, które mogą być pomocne na drodze postępowania administracyjnego i sądowego. Współpracujemy również z jednostkami badawczymi i instytutami naukowymi.

Współpracujemy z kancelariami prawnymi zarówno z Wrocławia jak i Warszawy. Partnerami współpracującymi w naszej kancelarii są znani i cenieni we Wrocławiu oraz na terenie całego kraju radcowie prawni Reprezentujemy naszych klientów w sprawach cywilnych przed sądami cywilnymi rejonowymi, okręgowymi, apelacyjnymi jak również na etapie kasacji.