Izba Karna - Kancelaria PZP
16086
page-template-default,page,page-id-16086,page-child,parent-pageid-15880,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Izba Karna

Współpracujący z nami adwokaci reprezentują naszych klientów w sprawach karnych dotyczących postępowań przetargowych dla zamówień publicznych, oraz w sprawach karnych wynikających z czynów niedozwolonych jakie mają miejsce na etapie projektowania, realizacji, nadzorowania i zarzadzania procesem inwestycyjnym oraz czynów niedozwolonych w związku z procedurą przetargową.

Wśród naszej kadry znajdują się eksperci którzy przygotowują opinie dla prokuratur z zakresu projektowania oraz realizacji robót budowlanych jak również z zakresu naruszenia Prawa Zamówień Publicznych. Zajmujemy się też sprawami dotyczącymi przekroczenia uprawnień bądź niedopełnienia obowiązków przez funkcjonariuszy publicznych jak również tzw. płatnej protekcji.

Współpracujemy z kancelariami adwokackimi zarówno z Wrocławia jak i Warszawy. Partnerami współpracującymi w naszej kancelarii są znani i cenieni we Wrocławiu oraz na terenie całego kraju adwokaci.

Reprezentujemy naszych klientów w sprawach karnych przed sądami cywilnymi rejonowymi, okręgowymi, apelacyjnymi jak również na etapie kasacji.