Zarządzanie inwestycjami zgodnie z FIDIC - Kancelaria PZP
16076
page-template-default,page,page-id-16076,page-child,parent-pageid-15878,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.6,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Zarządzanie Inwestycjami Zgodnie z FIDIC

Właściwe zarządzanie inwestycją jest kluczowe dla powodzenia i sukcesu każdej inwestycji. Zarządzanie i nadzór inwestycji może się odbywać za pośrednictwem nadzoru inwestorskiego lub dla dużych i skomplikowanych inwestycji, opartych na wzorcu umowy FIDIC, za pośrednictwem Inżyniera Kontraktu.

Zakres obowiązków Inżyniera Kontraktu oraz wymagane od niego bezstronne podejście do problemów pojawiających się na budowie są także oceniane przez każdą ze stron kontraktu w świetle przysługujących jej roszczeń.

Kancelaria nasza zatrudnia i współpracuje z inspektorami budowlanymi – inżynierami wszystkich branż niezbędnych do realizacji inwestycji. Inżynierowie nasi posiadają wieloletnie doświadczenia i uprawnienia budowlane. Mają doświadczenie zarówno na kontraktach realizowanych według warunków kontraktowych FIDIC, jak i na umowach zlecenie dotyczących nadzoru inwestorskiego opartego na przepisach Prawa Budowlanego i Kodeksu Cywilnego.

W zakresie zarządzania inwestycjami świadczymy usługi jako:

  • Inżynier Kontraktu dla umów opartych na warunkach kontraktowych FIDIC żółta, czerwona i biała książka,
  • formalnoprawny nadzór inwestorski.